Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Thara
Admin
Thara


Liczba postów : 25
Join date : 16/03/2008

Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Empty
PisanieTemat: Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D   Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Icon_minitimePon Mar 24, 2008 11:52 pm

To chyba najgłupsza gra w dziejach ludzkości, włączając w to kółko i krzyżyk. Ale co mi tam XD

xsnhjyubvgftr <--- jestem z tego dumna!
Powrót do góry Go down
https://newworldrpg.forumpolish.com
Logg

Logg


Liczba postów : 24
Join date : 16/03/2008
Age : 124
Skąd : mam wiedzieć?

Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Empty
PisanieTemat: Re: Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D   Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Icon_minitimeWto Mar 25, 2008 2:38 am

76yu < nigdy mi nie wychodzi... nie mam zaparcia artystycznego, żeby pojeździć głową po mojej klawiaturze, która jak wiadomo ma futro, łapki i pazurki (ostatnio nimi ruszała *____*). Poza tym... to jest ojczyzna Mazi.

Ty? A może zrobimy jakiegoś potwora w stylu Cthulhu, tyle że zrobionego z Mazi, Która Pochodzi Od Potwornej Klawiatury Wszechmocnej Cudownej I Najwspanialszej Logg? xD

A wracając do tematu... próbowałaś kiedyś coś napisać nosem?

odfynifem, bchroinmmmmm mnie i ninnyhcvh prtzed mojsa gtlupotras11
< Neh,
w oryginale było "Odynie, chroń mnie i innych przed moją głupotą!". Trafne, co? xD
Powrót do góry Go down
http://wielki-absurd.blog4u.pl
Thara
Admin
Thara


Liczba postów : 25
Join date : 16/03/2008

Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Empty
PisanieTemat: Re: Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D   Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Icon_minitimeWto Mar 25, 2008 1:40 pm

To materiał na nową grę xD

svfnhjyugvf - Ta da!
Powrót do góry Go down
https://newworldrpg.forumpolish.com
Vilfon

Vilfon


Liczba postów : 10
Join date : 19/04/2008
Age : 30

Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Empty
PisanieTemat: Re: Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D   Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Icon_minitimeSob Kwi 19, 2008 3:23 pm

f tgyhuj ała moja głowa
Powrót do góry Go down
Shimageru

Shimageru


Liczba postów : 2
Join date : 10/04/2008
Skąd : Kielce

Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Empty
PisanieTemat: Re: Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D   Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Icon_minitimePon Kwi 21, 2008 10:43 am

trg6yhutgfbv<= mwahahaha>D
Powrót do góry Go down
Tamaar




Liczba postów : 5
Join date : 26/03/2008

Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Empty
PisanieTemat: Re: Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D   Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Icon_minitimePon Kwi 21, 2008 6:03 pm

kjmihg[lode\ -lode cos konstruktywnego!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Empty
PisanieTemat: Re: Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D   Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Uderz głową w klawiaturę, i zobacz, co wyszło |D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Gry-
Skocz do: